آکواریوم استانبول

 اگر قصد سفر به استانبول ترکیه را دارید خود را برای سفری پر شور و هیجان آماده کنید، مکان های دیدنی جذاب استانبول کم نیست و گاها برای از دست ندادن چیزی مجبورید در یک روز از چند مکان گردشگری دیدن کنید. درست است که همه مکان های تفریحی استانبول جذاب اند، اما با برنامه ریزی درست و انتخاب بین مکان های دیدنی یا توجه به علایق خود، می توانید بدون از دست دادن چیزی تنها از برترین ها بازدید کنید تا با انرژی بیشتر سفر خود را سپری کنید و متقبل هزینه کمتری شوید. یکی از همین برترین مکان های دیدنی استانبول که مطابق سلیقه هر فرد با هر علایقیست، آکواریوم استانبول است.

بی اغراق اگر استانبول را بدون بازدید از آکواریوم استانبول ترک کنید، پس از سفر پشیمان خواهید شد! پس با ما همراه باشید تا با این مکان تماتشایی و حیرت انگیز بیشتر آشنا شوید .

 

آکواریوم فلوریا استانبول، بزرگترین آکواریوم موضوعی دنیا

در مقایسه با دیگر آکواریوم های موجود در دنیا که دنیای زیر آب را به نمایش می گذراند، این آکواریوم از جدید ترین آکواریوم های دنیاست که به دلیل وجود آکواریم های موضوعی با تم های مختلف و فضای آموزشی و تفریحی مختلف قابل قیاس و مقایسه با دیگر آکواریوم های دنیا نیست. آکواریم استانبول یا استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و در لیست بزرگ ترین آکواریم های دنیا قرار می گیرد.

 

شهرت این آکواریوم در میان توریستان تور ترکیه بی دلیل نیست !

بزرگی و تنوع ماهی ها در آکواریوم این مکان را به دیدنی ترین ها بدیل کرده است، با سفر به استانبول بازدید از آکواریوم استانبول از باید ها و اولین مکان های بازدید این شهر زیبا و دوست داشتنی می باشد.

در هر قسمت تم مختص به مکان جغرافیایی را خواهید دید، در واقع با بازدید از این دنیا نه تنها از اعماق دریا های زیبای سرتا سر دنیا عبور خواهید کرد، بلکه فرهنگ تاریخی و معماری آن سرزمین را نیز خواهید دید. فضای هر آکواریم به گونه ای طراحی، دیزاین و نور پردازی شده که به خوبی حس ورود به دنیایی دیگر را به بازدید کنندگان منتقل کند.

آکواریم فلوریا استانبول توسط متخصصین مدیریت شده و نگه داری و فضای این آکواریوم مطابق آخرین استاندارد های روز دنیاست، تمام موجودات آبی زنده این آکواریوم به زندگی خود در محیطی سالم و کاملا شبیه سازی شده به دنیای واقعی خود نگه داری می شوند تا در کنار حفاظت از این موجودات، بشر شاهد زیبایی ها و زندگی آنها نیز باشد.

 

اندازه ها و مساحت در آکواریوم فلوریا

میزان آب آکواریوم استانبول : 7 هزار متر مربع، در مجموع 66 تانک .

یک سفر 1.2 کیلومتری از دریای سیاه به اقیانوس.

دارای سینمای 5 بعدی با تکنولوژی صوتی و تصویری فوق العاده، به همراه فضا سازی باد، مه و باران.

غرفه های سوغاتی استانبول با مساحت 470 متر مربع در آکواریوم استانبول.

دارای 3 کافه تریا در مسیر بازدید از آکواریوم استانبول، با نوشیدن یک چای و یا قهوه ترکی در کنار باقلوای اصیل ترکیه خستگی راه را به در کنید و با انرژی تازه به بازدید ادامه مسیر بپردازید.

دارای یک رستورانی با فضای حیرت انگیز که از یک سو منظره ای از کانال پاناما و از سویی دیگر می توانید شاهد منظره ای از دریا باشید.

 

آکواریوم فلوریا استانبول و تفریحات مهیج در آن :

راهروی آیینه ای در آکواریوم فلوریا استانبول : در راهرو هاای جنگلی و آیینه ای گم شوید و سعی کنید تا در کنار ماکت مسافرین راه خود را پیدا کنید.


مسیر ها و آکواریوم ها در فلوریا

دریای سیاه

تنگه استانبول

تنگه داردانل

دریای اژه

کانال سوئز

دریای سرخ

گرمایش جهانی

دریای مدیترانه

تنگه جبل الطارق

شرق اقیانوس اطلس (آزادی، کشتی غرق شده)

اواسط آتلانتیک

غربی اقیانوس اطلس

کانال پاناما

اقیانوس آرام

ناتیلوس (زیردریایی)

جنگل بارانی

دریای سیاه
تنگه بسفور
دریای مرمره
تنگه داردانل
دریای اژه
دریای سرخ
کانال سوئز
قاره جنوبگان
دریای مدیترانه
جبل الطارق
اقیانوس
کانال پاناما
ناتیلیوس
آمازون