مرکز خرید فروم استانبول

آدرس: بایرام پاشا، کوکاتپه، خیابان پاشا  

این مرکز خرید تنوع بالایی از انواع برندهای معتبر جهانی دارد. این برندها شعبه‌های بزرگی در پاساژ فروم دایر کرده‌اند و اجناس با تنوع بالا در این شعبه‌ها خودنمایی می‌کنند. برند ایکیا یکی از بزرگ‌ترین شعبه‌های خود را در پاساژ فروم راه‌اندازی کرده است و مشتریان خود را به این مرکز خرید جلب می‌کند.

در پاساژ فروم هایپر مارکت وسیعی نیز وجود دارد که برای ساکنان استانبول گزینه‌ای مناسب برای خرید است. در این پاساژ مراکز بازی کودک و پارک فستیوال نیز وجود دارند و در طول سال جشن‌ها و کنسرت‌های متنوعی در پارک فستیوال برگزار می‌شوند. در مرکز خرید فروم از انواع پوشاک و وسایل آرایشی-بهداشتی گرفته تا لوازم خانه و آشپزخانه و انواع دکوری‌ها به چشم می‌خورند. بالاترین طبقه از این مرکز خرید چشم‌اندازی بسیار زیبا به تنگه بسفر و پل گالاتا دارد. از دیگر امکانات این مجموعه می‌توان به زمین اسکی روی یخ، اتاق بازی کودکان، سالن بولینگ، سالن‌های نمایش و ژوراسیک پارک اشاره کرد.

پاساژ فروم پارکینگ سرپوشیده نیز دارد و از میان برندهای فعال در آن می‌توان به زارا، پوما، کوتون، منگو، ال سی وایکیکی و دسا اشاره کرد. شهربازی این مرکز خرید از مجهزترین شهربازی‌های استانبول است که بازی‌های بسیار مدرنی دارد. فود کورت پاساژ فروم با رستوران‌های بین‌المللی و سنتی، فست فودهایی مانند برگر کینگ، مک دونالدز و کی‌اف‌سی و کافه‌های این مجموعه، محیطی مناسب برای رفع خستگی پس از گشت‌وگذار است.