مرکز خرید اوت لت اپتیموم استانبول

آدرس: منطقه کادیکوی، محله اتاسیر، ینی سحرا  

مراکز خرید ارزان در استانبول

مرکز خرید اپتیموم استانبول یکی دیگر از مراکز تجاری این شهر در بخش آسیایی است که در سال ۲۰۰۸ میلادی آن را افتتاح کردند. این مرکز خرید شعبه‌های دیگری نیز در شهرهای ازمیر و آنکارا دارد. با وجود گذشت بیش از ۱۰ سال از ساخت این مرکز خرید، معماری مدرن آن هم‌چنان توجه گردشگران را به خود جلب می‌کند. این مرکز خرید پنج طبقه دارد و پنل‌های آهنی پنجره‌های این پاساژ در طول فصل‌های مختلف سال تغییر حالت می‌دهند.

مرکز خرید اپتیموم در طول سال از نمایشگاه‌های هنری و همایش‌های فرهنگی میزبانی می‌کند

مرکز خرید اپتیموم به‌دلیل جاذبه‌های معماری و فضای لوکس و مدرنی که دارد یکی از پرطرفدارترین اوت لت‌های استانبول به شمار می‌رود. برندهای متنوعی از سراسر جهان مانند منگو، بنتون، آدیداس، نایک، ال سی وایکیکی و سایر برندهای معروف لوازم الکترونیکی و خانگی در این مرکز خرید شعبه دارند. به‌جز فروشگاه‌های با کیفیت، امکانات تفریحی دیگری نیز مانند سالن‌های سینما و تئاتر و زمین پاتیناژ در مرکز خرید اپتیموم دیده می‌شوند.

نمایشگاه و مرکز فعالیت‌های هنری و نمایش آثار فرهنگی در مرکز خرید اوپتیموم فعالیت دائمی دارند و شهربازی و مراکز تفریحی کودکان نیز در این پاساژ به چشم می‌خورند. فود کورت و کافه‌های این پاساژ گزینه‌های مناسبی برای صرف غذا و نوشیدنی و رفع خستگی پس از خرید هستند.