مرکز خرید ایستینیه پارک

ساعت کار: ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

آدرس: ساریر، خیابان کادسی، محله پینار

لوکس‌ترین مراکز خرید استانبول

شهر استانبول به‌دلیل قرار گرفتن در میان دو قاره آسیا و اروپا و تقسیم شدن به دو بخش اروپایی و آسیایی مورد توجه بسیاری از گردشگران خارجی در طول سال قرار می‌گیرد. بیشتر مراکز خرید واقع در قسمت اروپایی شهر استانبول از لوکس‌ترین و مدرن‌ترین مراکز خرید اروپایی به شمار می‌روند. در این مراکز خرید گران‌قیمت‌ترین برندهای جهانی شعبه خود را دایر کرده‌اند و بازدید و خرید از این پاساژها برای بازدیدکنندگان می‌تواند هزینه زیادی داشته باشد. در این بخش به معرفی لوکس‌ترین مراکز خرید استانبول می‌پردازیم.

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول یکی از معروف‌ترین مراکز خرید گران‌قیمت و لوکس در این شهر به شمار می‌رود و در طول سال هنرمندان و گردشگران زیادی از این پاساژ بازدید می‌کنند. این مرکز خرید در ساختمانی چهار طبقه با نمای شیشه‌ای قرار دارد و بیش از ۳۰۰ مغازه در آن فعالیت می‌کنند. بیشتر برندهای معتبر اروپایی مانند آرمانی، دیور، شنل و زارا در این مرکز خرید شعبه دارند و برندهای معروف ترکیه نیز شعبه‌هایی مدرن و زیبا در مرکز ایستینیه پارک راه‌اندازی کرده‌اند.

از دیگر بخش‌های مرکز خرید ایستینیه پارک می‌توان به آکواریوم بزرگ این مجموعه با بیش از ۱۰ هزار گونه مختلف از آبزیان، بلندترین تونل آبی جهان و نخستین سالن تئاتر استانبول اشاره کرد. فروشگاه‌های این مرکز خرید در دو بخش روباز و سرپوشیده قرار گرفته‌اند و رستوران‌های مدرن و سنتی با کیفیتی نیز در این مجموعه دایر هستند.

با وجود قرار داشتن مرکز خرید ایستینیه پارک در فهرست لوکس‌ترین پاساژهای استانبول، می‌توان در حراج پایان فصل این مجتمع تجاری با تخفیف بالا خرید کرد. این مرکز خرید در روزهای یکشنبه تعطیل است و هرچه به پایان هفته نزدیک شوید، محیط داخل این پاساژ شلوغ‌تر می‌شود؛ پس تا حد امکان روزهای نخست و میان هفته را برای رفتن به ایستینیه پارک انتخاب کنید.