مرکز خرید اوت لت فوکس سیتی

ساعت کار: ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

آدرس: منطقه عمرانیه، فاضل نصیب

مراکز خرید ارزان در استانبول

یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید استانبول در میان گردشگران، اوت لت‌ها هستند. اوت لت‌ها را می‌توان ارزان‌ترین پاساژهای استانبول دانست. در این مراکز خرید برندهای مختلف تخفیف‌های قابل‌توجهی روی بعضی از اجناس خود می‌گذارند. دلیل کاهش قیمت اجناس این مراکز خرید عرضه محصولات قدیمی‌تر و در اصطلاح از مد خارج شده یا کفش‌ها و لباس‌های تک سایز است و کیفیت اقلام موجود در این مراکز خرید تفاوتی با اجناس سایر شعبه‌های هر فروشگاه ندارد؛ به همین دلیل بسیاری از گردشگران برای خرید به اوت لت های استانبول می‌روند.

مرکز خرید آسیا پارک یکی از اوت لت‌های منطقه آسیایی استانبول است که هفت طبقه دارد. در این پاساژ می‌توانید انواع برندهای مطرح جهانی را ببینید و از امکانات تفریحی این مرکز لذت ببرید. رستوران‌ها و کافه‌های مرکز خرید آسیا پارک نیز تنوع بالایی دارند و پس از گردش و خرید طولانی در بخش‌های مختلف این پاساژ می‌توانید در آن‌ها خستگی در کنید.

 

اوت لت آسیا پارک در منطقه عمرانیه و نزدیک به فرودگاه صبیحا گوکچن قرار دارد و بسیاری از گردشگران پیش از رفتن به فرودگاه یا در فاصله پروازهای خود از این مرکز خرید بازدید می‌کنند. از امکانات رفاهی این پاساژ تجاری می‌توان به سینما و پارک کودک آن اشاره کرد. این اوت لت یکی از مناسب‌ترین و در عین حال با کیفیت‌ترین مراکز خرید با قیمت مناسب در شهر استانبول به شمار می‌رود.