مرکز خرید اوت لت ویاپورت آسیا

ساعت کار: ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

آدرس: محله پندیک، منطقه‌ ینی‌شهیر، بلوار پیپاشا  

مراکز خرید ارزان در استانبول

مرکز خرید ویاپورت در بخش آسیایی استانبول و در محله پندیک قرار دارد. این مرکز خرید در سال ۲۰۰۸ میلادی در نزدیکی فرودگاه صبیحا گوکچن افتتاح شد. مرکز خرید ویاپورت از پر طرفدارترین مراکز خرید استانبول است و معروف‌ترین برندهای جهانی در آن شعبه دارند. از مشهورترین برندهای فعال در این مرکز خرید می‌توان به آدیداس، نایک، بنتون، پیرکاردین، پوما، کلوین کلین، دیزل و اکو اشاره کرد. رستوران‌های سنتی و بین‌المللی و فست فودهایی مانند برگر کینگ، مک دونالدز و کی‌اف‌سی نیز در این پاساژ شعبه دارند.

در مرکز خرید ویاپورت نیز مانند بسیاری از پاساژهای استانبول، به‌جز فروشگاه‌های تجاری امکانات تفریحی تعبیه کرده‌اند. این مرکز خرید فضای باز و محوطه زیبایی برای گردش و پیاده روی دارد و در آن دریاچه‌ای مصنوعی ساخته‌اند که توجه گردشگران را به خود جلب می‌کند. برای کودکان نیز پارک و سرگرمی‌های مناسب آنان وجود دارد تا خانواده‌ها بتوانند با خیال راحت به این مرکز بروند.

در معماری مرکز خرید ویاپورت از نشانه‌های بازارهای سنتی الگو گرفته‌اند. در محوطه این پاساژ بزرگ سقف‌های گنبدی تعبیه کرده‌اند که برای گردشگران فضایی تاریخی و قدیمی را تداعی می‌کند. از ویژگی‌های برجسته این مرکز خرید می‌توان به پارکینگ بزرگ رایگان، گل فروشی‌های زیبا، اتاق مادر و کودک، بخش اورژانس، مسیر ارتباطی مناسب برای معلولان و کارواش اشاره کرد.